Obrazek

Přišli : Tomáš Veselý (Stars), Petr Zelený (Dřevíkov)

Odešli : Novák Jan (HC Hlinsko), Svoboda Pavel (Mlékárna),Vtípil Martin (Dědová)

Byla dohrána základní část a skončili jsme na druhém místě.

1.SKALSKO                              12      1       1                      153 : 80               25

2.PIVAŘI                                 11      0       3                      113 : 63               22

3.INTERGEAR                             8      3       3                      109 : 65               19

4.BRADLO (LUFŤÁCI)                 7      1       6                        63 : 64               15

5.SOKOL-SERVIS                       5      1        8                       54 : 71                11

6.STARS                                    5      0        9                       64 :  90              10

7.SKULLS                                   3      0      11                       68 : 143               6

8.MLÉKÁRNA                             2      0      12                       57 : 105               4

PIVAŘI   -   BRADLO       7  :  5

Famózní hokejovou báseň jsme napsali v neděli dopoledne.Naše fanoušky okouzlily skvělé góly a strhující tempo, které bylo srovnatelné s krajským přeborem.Lufťáci z Bradla přijeli posíleni o dva hráče z krajského přeboru.

Dokonalé galapředstavení začalo už v páté minutě, kdy Marek Černý po pěkné akci dal vedoucí gól. Bradlo ve 12.minutě vyrovnalo.Ale o dvě minuty později, nejlepší hráč zápasu Milan Gregor, zvýšil ranou z kruhu na 2:1.Tomáš Veselý po úspěšném sólu zvýšil skóre na 3:1.Ve 25.minutě, Bradlo dvěma slepenými góly během minuty srovnalo stav na 3:3. Ve 35.minutě ranou od modré zvyšoval na 4:3 Michal Vrána.O minutu později Bradlo vyrovnalo a o další minutu šlo v tomto zápase poprvé do vedení.Po pěkné akci v 50.minutě Martina Voldána a Ivoše Slavíčka, byl stav opět nerozhodný.Poslední minuty patřili nám a Jiří Švec dal gól na 6:5. A na konečných 7:5 zvyšoval Josef Talácko.

Tento zápas zastínil nasazením a rychlostí včerejší finále kde Skalsko porazilo Intergear 8:6.

Malá oslava po zápase o 3.místo.Velká bude až na konci měsíce.